CDRH8D43RT125NP-150MC
MFR.Part #
CDRH8D43RT125NP-150MC
JLCPCB Part #
C2599407
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 2.3A 2.9A 49.4mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS