CDRH12D78/ANP-151MC
MFR.Part #
CDRH12D78/ANP-151MC
JLCPCB Part #
C17587494
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
1.2A 150uH 249mΩ ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS