CDRH8D28NP-470NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH8D28NP-470NC
JLCPCB Part #
C171611
Package
SMD,8x8mm
Description
1.15A 150mΩ 47uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS