DEP1016NP-220PB
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
DEP1016NP-220PB
JLCPCB Part #
C2897825
Package
Plugin,14.5x10.1mm
Description
11.4mΩ 22uH 7.2A 7.2A ±25% 插件,14.5x10.1mm Power Inductors ROHS