CDRH105RNP-220NC
MFR.Part #
CDRH105RNP-220NC
JLCPCB Part #
C225030
Package
SMD,10.2x10mm
Description
2.95A 22uH 3.3A 47mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS