CDRH80D65BT150NP-470MC
MFR.Part #
CDRH80D65BT150NP-470MC
JLCPCB Part #
C171610
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
1.74A 105mΩ 2.02A 47uH AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS