CDRH74NP-680MC-B
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH74NP-680MC-B
JLCPCB Part #
C2452981
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
300mΩ 68uH 690mA ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS