CDRH8D43NP-150NC
MFR.Part #
CDRH8D43NP-150NC
JLCPCB Part #
C2797258
Package
SMD,8.3x8.3mm
Description
15uH 2.3A 2.9A 53mΩ ±30% SMD,8.3x8.3mm Power Inductors ROHS