CDRH12D77BT150NP-150MC
MFR.Part #
CDRH12D77BT150NP-150MC
JLCPCB Part #
C879422
Package
SMD,12.8x13.1mm
Description
15uH 22mΩ 6.4A 7.8A AEC-Q200 ±20% SMD,12.8x13.1mm Power Inductors ROHS