CDRH5D28RNP-100NC
MFR.Part #
CDRH5D28RNP-100NC
JLCPCB Part #
C2453609
Package
SMD,6x5.9mm
Description
1.3A 10uH 40mΩ ±30% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS