CDRH5D28RNP-120NC
MFR.Part #
CDRH5D28RNP-120NC
JLCPCB Part #
C17217799
Package
SMD,6x5.9mm
Description
1.2A 12uH 71.6mΩ ±30% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS