RCH664NP-101K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH664NP-101K
JLCPCB Part #
C6966373
Package
Plugin,D=6mm
Description
100uH 430mΩ 590mA ±10% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS