CDRH5D28RH125NP-100MC
MFR.Part #
CDRH5D28RH125NP-100MC
JLCPCB Part #
C2455337
Package
SMD,6x5.9mm
Description
1.4A 10uH 2.46A 97mΩ ±20% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS