CLS62NP-330NC
MFR.Part #
CLS62NP-330NC
JLCPCB Part #
C2455409
Package
SMD-4P,6.8x6.6mm
Description
33uH 351mΩ 392mA ±30% SMD-4P,6.8x6.6mm Power Inductors ROHS