CDRH3D11HPNP-3R3NC
MFR.Part #
CDRH3D11HPNP-3R3NC
JLCPCB Part #
C17372091
Description
1.25A 182mΩ 3.3uH 950mA ±25% 1515 Power Inductors ROHS