CDRH5D28RBH125NP-3R3PC
MFR.Part #
CDRH5D28RBH125NP-3R3PC
JLCPCB Part #
C2649062
Package
SMD,6x5.9mm
Description
2.72A 28.5mΩ 3.3uH 4.3A AEC-Q200 ±25% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS