CDR125NP-820MC
MFR.Part #
CDR125NP-820MC
JLCPCB Part #
C17620925
Package
SMD,12.6x11.6mm
Description
-15%~+20% 1.14A 200mΩ 82uH SMD,12.6x11.6mm Power Inductors ROHS