CDRH5D28RBH125NP-101MC
MFR.Part #
CDRH5D28RBH125NP-101MC
JLCPCB Part #
C2890510
Package
SMD,6.5x6.2mm
Description
100uH 460mA 800mA 815mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.5x6.2mm Power Inductors ROHS