CDRR7D45T125NP-100MC
MFR.Part #
CDRR7D45T125NP-100MC
JLCPCB Part #
C2599365
Package
SMD,7.2x7.2mm
Description
1.96A 1.96A 10uH 47mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x7.2mm Power Inductors ROHS