CDRH5D16F/LDNP-6R8NC
MFR.Part #
CDRH5D16F/LDNP-6R8NC
JLCPCB Part #
C17216290
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
1.05A 2.4A 50mΩ 6.8uH ±25% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS