RCH654NP-7R2M
MFR.Part #
RCH654NP-7R2M
JLCPCB Part #
C5862886
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.35A 7.2uH 78mΩ ±20% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS