CDRH105RNP-471NC
MFR.Part #
CDRH105RNP-471NC
JLCPCB Part #
C360085
Package
SMD,10.2x10mm
Description
470uH 600mA 650mA 992mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS