RCH855NP-182K
MFR.Part #
RCH855NP-182K
JLCPCB Part #
C6642089
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.8mH 200mA 8.26Ω 90mA ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS