CDRH10D68/ANP-270MC
MFR.Part #
CDRH10D68/ANP-270MC
JLCPCB Part #
C17231917
Package
SMD-4P,10x10mm
Description
1.9A 27uH 63.8mΩ ±20% SMD-4P,10x10mm Power Inductors ROHS