CDRH12D77BT150NP-101MC
MFR.Part #
CDRH12D77BT150NP-101MC
JLCPCB Part #
C2835879
Package
SMD,13.1x12.8mm
Description
100uH 115mΩ 2.8A 3.05A AEC-Q200 ±20% SMD,13.1x12.8mm Power Inductors ROHS