CDRH127L125NP-102MC
MFR.Part #
CDRH127L125NP-102MC
JLCPCB Part #
C2835878
Package
SMD,12x12mm
Description
1.196Ω 1mH 640mA 830mA AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS