CDRH60D45BT150NP-680MC
MFR.Part #
CDRH60D45BT150NP-680MC
JLCPCB Part #
C2595988
Package
SMD,6.6x6.3mm
Description
1.07A 1.1A 210mΩ 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x6.3mm Power Inductors ROHS