CDRH125/LDNP-7R5NC
MFR.Part #
CDRH125/LDNP-7R5NC
JLCPCB Part #
C2455086
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
14.7mΩ 5.6A 5.6A 7.5uH ±30% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS