CLQ4D10NP-120NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CLQ4D10NP-120NC
JLCPCB Part #
C2455039
Package
SMD-4P,5.4x4.8mm
Description
12uH 345mΩ 630mA ±30% SMD-4P,5.4x4.8mm Power Inductors ROHS