CDRH6D38NP-150NC
MFR.Part #
CDRH6D38NP-150NC
JLCPCB Part #
C17587839
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.6A 15uH 57mΩ ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS