CDRH4D18NP-181NC
MFR.Part #
CDRH4D18NP-181NC
JLCPCB Part #
C17592944
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
140mA 180uH 4Ω ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS