CDRH3D11HPNP-120NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH3D11HPNP-120NC
JLCPCB Part #
C17653187
Package
1515
Description
12uH 480mA 585mΩ 640mA ±25% 1515 Power Inductors ROHS