CDRH10D68RT125NP-470PC
MFR.Part #
CDRH10D68RT125NP-470PC
JLCPCB Part #
C2454790
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
2A 2A 47uH 70.6mΩ ±25% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS