CD105NP-390MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD105NP-390MC
JLCPCB Part #
C2639546
Package
SMD,10x9mm
Description
1.37A 140mΩ 39uH ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS