CDRH10D68RT125NP-101PC
MFR.Part #
CDRH10D68RT125NP-101PC
JLCPCB Part #
C167257
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
1.5A 1.5A 100uH 175mΩ ±25% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS