CDRH3D28/LDNP-330NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH3D28/LDNP-330NC
JLCPCB Part #
C2639575
Package
1515
Description
1.15A 170mΩ 280mA 33uH ±30% 1515 Power Inductors ROHS