CEP123NP-3R2MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CEP123NP-3R2MC
JLCPCB Part #
C2456001
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
11.84mΩ 3.2uH 5.8A ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS