CDRH10D48/ANP-120MC
MFR.Part #
CDRH10D48/ANP-120MC
JLCPCB Part #
C2455094
Package
SMD-4P,10x10mm
Description
12uH 2.5A 35mΩ ±20% SMD-4P,10x10mm Power Inductors ROHS