CDRH10D48/ANP-5R8MC
MFR.Part #
CDRH10D48/ANP-5R8MC
JLCPCB Part #
C17259398
Package
SMD-4P,10x10mm
Description
24mΩ 3.8A 5.8uH ±20% SMD-4P,10x10mm Power Inductors ROHS