RCH110BNP-221K
MFR.Part #
RCH110BNP-221K
JLCPCB Part #
C6641956
Package
Plugin,D=10mm
Description
220uH 310mΩ 990mA ±10% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS