CDRCH12D78BNP-6R8NC
MFR.Part #
CDRCH12D78BNP-6R8NC
JLCPCB Part #
C5569096
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
12A 23mΩ 5A 6.8uH ±30% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS