CMD5D13NP-330MC
MFR.Part #
CMD5D13NP-330MC
JLCPCB Part #
C17203196
Package
SMD-4P,6x5.2mm
Description
33uH 380mA 637mΩ 700mA ±20% SMD-4P,6x5.2mm Power Inductors ROHS