CDRH60D45BT150NP-221MC
MFR.Part #
CDRH60D45BT150NP-221MC
JLCPCB Part #
C2595992
Package
SMD,6.6x6.3mm
Description
220uH 570mA 620mA 720mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x6.3mm Power Inductors ROHS