CDH38D11SLDNP-330MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDH38D11SLDNP-330MC
JLCPCB Part #
C17550362
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1Ω 33uH 360mA 450mA ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS