CDRR127NP-101MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRR127NP-101MC
JLCPCB Part #
C2897818
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
100uH 125mΩ 2.3A 2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS