CDRH2D11/HPNP-1R5NC
MFR.Part #
CDRH2D11/HPNP-1R5NC
JLCPCB Part #
C2456069
Description
1.35A 1.35A 1.5uH 64mΩ ±30% 1212 Power Inductors ROHS