CDRH10D68NP-8R2NC
MFR.Part #
CDRH10D68NP-8R2NC
JLCPCB Part #
C17495062
Package
SMD,10x10mm
Description
15.8mΩ 5.1A 5.3A 8.2uH ±25% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS