RCH110NP-102K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH110NP-102K
JLCPCB Part #
C6641971
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.7Ω 1mH 530mA ±10% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS