CDEP15D90T150NP-120MC-125
MFR.Part #
CDEP15D90T150NP-120MC-125
JLCPCB Part #
C17431740
Package
SMD-3P,15.5x15.5mm
Description
12.2A 12.5uH 12.8A 8.9mΩ AEC-Q200 ±20% SMD-3P,15.5x15.5mm Power Inductors ROHS