CDEP125MENP-1R2NC
MFR.Part #
CDEP125MENP-1R2NC
JLCPCB Part #
C2455577
Package
SMD-3P,12.5x12.5mm
Description
1.2uH 17.5A 2.6mΩ 25.6A Magnetic Shielded Inductor ±25% SMD-3P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS